Firma Lamirex jest przedstawicielem butów renomowanej amerykańskiej firmy Pleaser na Polskę. W swojej ofercie hurtowej posiadamy pełną gamę obuwia i wszystkie marki oferowane przez tę firmę.

To marka zmysłowa, seksowna, dzika. Żadne inne przymiotniki nie wydobędą esencji butów marki PLEASER oraz jej obszernego wachlarza produktów.

Intryga. Pożądanie. Pasja. BORDELLO jest kusząco ekscytującą i uwodzicielską marką obuwia, która czci bycie kobietą. Stworzona specjalnie dla burleskowych artystek, które ze swoich przedstawień potrafią uczynić prawdziwe, zmysłowe show.

Entuzjaści alternatywności, wyzywających designów oraz pikanterii potrzebują niczego innego, jak DEMONII – najbardziej niezwykłej i niecodziennej kolekcji obuwia. Jej oryginalność polega na połączeniu charakteru demonicznej diwy z nutką ekskluzywności.

Diabelnie zabawne. Pociągająco seksowne. Przekorne i figlarne. FUNTASMA jest kolekcją obuwia, która specjalizuje się w tematycznych imprezach i balach kostiumowych.

DEVIOUS, zaprojektowana z myślą o fanach SM i wszelkiego rodzaju "krępujących" zabaw, jest fetyszową kolekcją obuwia, która zaspokaja niepohamowane żądze zagorzałych koneserów. Od dominujących metalowych, spiczastych obcasów do podniecających balerinek, od psychodelicznych, drewnianych podeszw, aż po wysokie na 9 cali platformy.Każdego tygodnia dostajemy dostawę z nową ofertą,
tak więc czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie do dwóch tygodni.
Aktualności