Historia firmy


Początki działalności naszej firmy rozpoczęły się w roku 1989. W tym czasie właściciel i założyciel firmy Pan Krzysztof Wiśniewski stawiał pierwsze kroki na rynku erotycznym. Firma zajmowała się sprowadzaniem z Niemiec i Holandii wydawnictw, czasopism i magazynów erotycznych oraz sprzedażą ich na rynek polski i rosyjski.

Jednak dopiero w 1991 roku powstała firma pod obecną nazwą Lamirex z siedzibą w Babicach pod Warszawą. Wtedy właśnie poszerzyliśmy swój profil działalności o akcesoria, lalki, kasety video i bieliznę. Zaczęliśmy hurtowo sprowadzać towar nawiązując kontakty z najbardziej znanymi dystrybutorami w Europie. Szukaliśmy również nowych klientów i odbiorców na terenie całego kraju. Dlatego też możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy jednymi z pionierów rynku erotycznego w Polsce.

Aby dotrzeć bliżej do klienta zorganizowaliśmy sprzedaż bezpośrednią, sami zajmując się procesem dystrybucji i logistyki . Dzięki stabilnym i atrakcyjnym cenom oraz profesjonalnej obsłudze stale zwiększyliśmy grono zadowolonych odbiorców.

W roku 1997 przenieśliśmy się do nowej siedziby w Łomiankach pod Warszawą, w której znajdujemy się do dnia dzisiejszego. Kilkanaście lat działalności dostarczyło nam wielu doświadczeń oraz doskonałej znajomości branży. Jako jedna z trzech działających w Polsce hurtowni szybko zyskaliśmy wielu stałych klientów i zajęliśmy znaczną część rynku erotycznego w Polsce.

W roku 2003 postawiliśmy na otwieranie własnych, dużych, dobrze i fachowo zaopatrzonych sklepów stacjonarnych. Obecnie posiadamy już dziesięć własnych salonów z bielizną i akcesoriami erotycznymi pod wspólna nazwą Venus. Sukcesywnie planujemy otwieranie kolejnych w największych miastach Polski.

Doceniając znaczenie i wagę rynku internetowego pod koniec roku 2007 otworzyliśmy nasz pierwszy sklep on-line, gdzie oferujemy całą naszą ofertę towarową, składającą się z ponad dwudziestu pięciu tysięcy pozycji asortymentowych. Obecnie posiadamy kilka różnych sklepów internetowych o różnorodnej tematyce erotycznej począwszy od bielizny, poprzez sklep z butami, a kończąc na akcesoriach sado maso.

Duża różnorodność asortymentowa, konkurencyjne ceny, wieloletnie doświadczenie oraz nakierowanie na klienta to cechy, które sprawiają, że firma Lamirex jest jednym z liderów rynku erotycznego w Polsce.

Mamy nadzieję, że satysfakcja i zadowolenie naszych klientów będzie stałym bodźcem do otwierana kolejnych sklepów, wprowadzania coraz szerszej oferty i ciągłego polepszania naszych usług.


Od wielu lat staramy się podnosić poziom oferowanych przez nas usług, dbać o konkurencyjność naszych cen, stale poszerzać ofertę towarową.
A Państwa zadowolenie i satysfakcja było i jest dla nas zawsze największą nagrodą.
Aktualności